Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Spotkanie pt. Rola telewizji publicznej w procesie cyfryzacji Polski.
2008-10-17

Odbyło się spotkanie pt. Rola telewizji publicznej w procesie cyfryzacji Polski. Spotkanie prowadził Miłosz Marczuk dyrektor CMWP SDP. W dyskusji udział wzięli: Mariusz Busiło - zastępca dyrektora Departamentu Zarządzania Zasobami Częstotliwości UKE, Elżbieta Kindler-Jaworska, ekspert w zakresie telewizji cyfrowej, Tadeusz Kowalski – dyrektor Filmoteki Narodowej, Andrzej Kozłowski – dyrektor Biura Strategii Emitel, Krzysztof Surgowt – prezes Astra Polska.

Zapis debaty

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik