Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Prawo prasowe między anarchią a kagańcem
2007-11-14

Centrum Informacji Obywatelskiej, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich i Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP zorganizowało kolejną publiczną debatę Prawo prasowe między anarchią a kagańcem. W dyskusji udział wzięli: prof. Ewa Nowińska, prof. Jacek Sobczak, dr Joanna Taczkowska. Prowadzenie - red. Krystyna Mokrosińska.
Przypominamy, że kolejne debaty poświęcone będą edukacji po Giertychu i chorobie służby zdrowia.
Mamy nadzieję, że wyniki naszych publicznych debat stanowić będą materiał źródłowy dla publicystycznych i naukowych opracowań, służących tworzeniu społecznych mechanizmów kontroli władzy. 
 
aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik