Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
ORDYNACJA WYBORCZA - demokracja partyjna czy obywatelska
2007-10-25

Centrum Informacji Obywatelskiej, Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich i Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP zorganizowało panel: Ordynacja wyborcza - demokracja partyjna czy obywatelska.

W dyskusji prowadzonej przez red. Krystynę Mokrosińską udział wzięli: prof. Antoni Kamiński, red. Bogumił Luft, red. Maciej Rybiński, prof. Jan Winiecki, dr Tomasz Żukowski.

Kolejne debaty poświęcimy m.in. chorobie służby zdrowia, mediom – w szczególności prawu prasowemu, edukacji po Giertychu.

Mamy nadzieję, że wyniki naszych publicznych debat stanowić będą materiał źródłowy dla publicystycznych i naukowych opracowań służących tworzeniu społecznych mechanizmów kontroli władzy.

Pobierz zapis całej dyskusji.

 
aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik