Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Wojciech Dąbrowski wraca do pracy
2017-07-14

Wojciech Dąbrowski od dnia 17 lipca wraca do prowadzenia audycji publicystycznych, w tym audycji „Sygnały Dnia” – można przeczytać we wspólnym komunikacie wydanym przez prezesa Polskiego Radia Jacka Sobalę, Dyrektora Programu PR Rafała Porzezińskiego oraz Wojciecha Dąbrowskiego.

Autorzy komunikatu oświadczyli, że z Wojciechem Dąbrowskim nie został rozwiązany stosunek pracy w Polskim Radiu. Prezes Sobala zadeklarował, iż „w ogóle nie było takiego zamiaru oraz że nikt nie występował do Zarządu Polskiego Radia z takim wnioskiem”.

Do 16 lipca Wojciech Dąbrowski przebywa na urlopie wypoczynkowym.

CMWP SDP zażądało wyjaśnień od władz Polskiego Radia w związku z pojawiającymi się doniesieniami medialnymi, jakoby red. Dąbrowski został skierowany na urlop po przeprowadzeniu wywiadu z premier Beatą Szydło i możliwym zwolnieniu go w najbliższym czasie: http://www.freepress.org.pl/show_news.php?id=977  

 

Źródło: PolskieRadio.pl

Oprac. PW

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik