Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Wydawnictwo poszukuje dziennikarzy
2017-01-04

Dział wydawnictw firmy Abrys poszukuje współpracowników, dziennikarzy w różnych częściach kraju. Chodzi głównie o obsługę wydarzeń na danym terenie (konferencje, zjazdy, konferencje prasowe, ważne wydarzenia związane z funkcjonowaniem firm z danej branży, nie wykluczone także publikowanie tekstów proponowanych przez autora). Tematyka związana jest z tytułami branżowymi oraz portalem, które Abrys wydaje:

"Przegląd Komunalny"
"Wodociągi i Kanalizacja"
"Recykling"
"Czysta Energia"
"Zieleń Miejska"
oraz "PortalKomunalny" http://portalkomunalny.pl/

Dział wydawnictw jest częścią firmy Abrys, która zajmuje się także organizacją konferencji branżowych oraz edukacją ekologiczną. Informacje na ten temat można przeczytać tu: http://www.abrys.pl/

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: p.talaga@abrys.pl

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik