Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Dni NGO\'s - 15.11.2016
2016-11-16

Wczoraj w siedzibie Szkoły Głównej Handlowej odbył się pierwszy Dzień NGOs , którego organizatorami były: Instytut Studiów Międzynarodowych i Katedra Unii Europejskiej im. J. Monneta Szkoły Głównej Handlowej, Jean Monnet Centre of Excellence at Warsaw School of Economics oraz Europejskie Forum Studentów AEGEE-Warszawa.

Jednym z partnerów wydarzenia było CMWP SDP. Przedstawiciele Centrum uczestniczyli w dyskusji panelowej, poświęconej organizacjom pozarządowym. Wiktor Świetlik mówił m.in. o roli organizacji pozarządowych w kształtowaniu polityki państwa i o tym, czy mogą one stanowić istotne wsparcie także dla świata nauki.  

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik