Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Proces dziennikarza - 212 kk
2016-10-07

Podejrzany w sprawie porwania i doprowadzenia do zabójstw Jarosława Ziętary, były ochroniarz osobisty właściciela Elektromisu Mirosław R. ps. "Ryba" wytoczył sprawę karną z art. 212 Kodeksu Karnego dziennikarzowi Krzysztofowi M. Kaźmierczakowi. Oskarżenie dotyczy podania przez dziennikarza w artykule informacji, która była wcześniej już publikowana i to w innych mediach. Oskarżony został jednak tylko Kaźmierczak.

Więcej: https://www.facebook.com/events/346433462369808/

CMWP SDP zamierza monitorować proces.

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik