Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Ogłoszenie
2016-07-07

W poniedziałek 11 lipca kończy się drugi etap składania wniosków o wsparcie z funduszu Digital News Innovation Fund. 

W lutym tego roku firma Google ogłosiła listę pierwszych 128 projektów z całej Europy, które otrzymały wsparcie.  W ramach Funduszu DNI Google zobowiązał się przekazać kwotę 150 mln euro w ciągu 3 lat na wspieranie innowacji w europejskiej branży mediów cyfrowych. - Cel Funduszu jest prosty - za jego pośrednictwem chcemy inspirować nowy sposób myślenia, który może zrodzić się wszędzie w ramach ekosystemu informacyjnego, oraz dać organizacjom, niezależnie od ich rozmiarów, swobodną możliwość testowania nowych rozwiązań – tłumaczy Google.

Więcej informacji tutaj:

 http://googlepolska.blogspot.com/2016/06/digital-news-innovation-fund-ruszy.html

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik