Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Monitoring CMWP SDP
2016-02-05

Celina Nałęcz, redaktor naczelna Tygodnika Regionalnego Brodnickiego CBR, była dziś gościem PorankaWnet w Radiu Wnet. Opisywała to, w jaki sposób miejscowe władze zareagowały na opisane przez nią fakty z życia gminy. Po publikacjach dziennikarze tygodnika mieli m.in. otrzymywać pogróżki. Red. Nałęcz zaznaczyła, że sprawa została zgłoszona na policję.

Więcej na:

http://www.radiownet.pl/#/publikacje/dzialacze-psl-u-chcieli-zabic-dziennikarza

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/280692-wstrzasajaca-relacja-lokalnej-dziennikarki-z-brodnicy-po-artykulach-o-wojtach-z-psl-do-redakcji-wchodzi-dwoch-wynajetych-mezczyzn-lokalny-uklad-a-moze-po-prostu-mafia

CMWP SDP zajęło się sprawą.

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik