Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
CMWP SDP do ministra Mariusza Błaszczaka i komendanta insp. Zbigniewa Maja
2016-01-14

Pan Mariusz Błaszczak

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji

 

Pan insp. Zbigniew Maj

Komendant Główny Policji

 

Szanowny Panie Ministrze,

Szanowny Panie Komendancie,

CMWP SDP pragnie wyrazić satysfakcję z powodu stanowczych kroków podjętych w ostatnim czasie, by wyjaśnić sprawę domniemanej nielegalnej inwigilacji dziennikarzy opisujących tak zwaną „aferę taśmową”. Równocześnie, zwracamy się do Panów o doprowadzenie do jak najszybszego ujawnienia szczegółów ww. działań, w tym przede wszystkim listy dziennikarzy, wobec których podejmowano nielegalne działania.

Liczymy także, na jak najszybsze zakończenie stosownych postępowań prawnych.

 

Wiktor Świetlik

Dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP

 

Mec. Artur Wdowczyk

Doradca Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik