Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Wizyta w CMWP SDP - 22.10.2015
2015-10-22

Dziś w siedzibie CMWP SDP odbyło się spotkanie z przedstawicielką misji obserwacji wyborów parlamentarnych ODIHR / OBWE, dr Jitką Adamcikovą odpowiedzialną za obserwację środowiska mediów w ramach Misji.

Wiktor Świetlik podczas rozmowy poruszał zagadnienia poświęcone sytuacji mediów w Polsce, a zwłaszcza problemom dotyczącym wolności słowa, np. funkcjonowanie art. 212 kodeksu karnego czy przepisu o obowiązku autoryzacji (art. 14 prawa prasowego).

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik