Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Wojna o IV RP - armie, najemnicy, uzbrojenie.
2007-06-21

Serdecznie zapraszamy na kolejny panel dyskusyjny w ramach Czwartków na Foksal - Wojna o IV RP - armie, najemnicy, uzbrojenie.

Tematem spotkania nie będzie roztrząsanie słuszności czy szans powodzenia obrony racji III lub IV Rzeczypospolitej, ale raczej próba sklasyfikowania stron, sił, jakimi rozporządzają oraz używanych w dyskusji publicznej narzędzi.W spotkaniu udział wezmą m.in. Maciej Łętowski, Janusz Rolicki, Tomasz Sakiewicz, Rafał Szymczak, Łukasz Warzecha. Moderatorem spotkania będzie Rafał A. Ziemkiewicz.

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik