Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Konferencja SDP Łódź i CMWP SDP - 24.06.2015
2015-07-02

„Wyoutsorsingowani” – zapis z konferencji CMWP SDP i łódzkiego SDP

W dniu 24 czerwca br. w Łódzkim Domu Kultury odbyła się konferencja pt. "Wyoutsorsingowani" - polityka pracownicza TVP w ostatnim czasie. Zorganizował ją Łódzki Oddział SDP wraz z Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP.

W ostatnim czasie władze TVP zdecydowały się na zmianę formy współpracy z wieloma dziennikarzami i pracownikami TVP zatrudniając ich przez zewnętrzne, prywatne firmy. Dla wielu osób oznacza to po prostu zwolnienie. Na ten temat podczas konferencji dyskutowali paneliści: Zbigniew Natkański - prezes Łódzkiego Oddziału SDP, Rafał Kasprzyk - adwokat, specjalista od prawa pracy oraz Jolanta Hajdasz, członek Zarządu Głównego SDP. Moderatorem był dyrektor CMWP SDP Wiktor Świetlik.

Zapis dyskusji można znaleźć pod adresem: http://www.poloniatube.com/#!TVP-TONIE-VIDEO-Zapis-konferencji-Wyoutsorsingowani/cmbz/55941e8a0cf20881704193a6

 

 

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik