Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Koncert
2015-04-20

Wiktor Świetlik, dziennikarz i dyrektor CMWP SDP serdecznie zaprasza na spotkanie związane z płytą "Cześć i chwała Bohaterom" zespołu Contra Mundum. Jego gośćmi będą mecenas Grzegorz Wąsowski z Fundacji "Pamiętamy", inicjator i twórca koncepcji płyty, a także Norbert "Smoła" Smoliński, lider zespołu. Podczas spotkania Contra Mundum wykona także kilka utworów.

Dyskusja odbędzie się we wtorek 21 kwietnia w restauracji Trzecia Waza w Warszawie, przy ul. Krakowskie Przedmieście 64. Wstęp wolny.


aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik