Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Spotkanie - 14.04.2015 r.
2015-04-14

14 kwietnia br. o godz. 18:00 w Sali Kinowej Stowarzyszenia Robotników Chrześcijańskich  przy ul. Tuwima 34 w Łodzi odbędzie się spotkanie autorskie z Wiktorem Świetlikiem, dyrektorem Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP i autorem pierwszej niezależnej biografii prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Spotkanie poprowadzi red. Zbigniew Natkański.

Zapraszamy!

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik