Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Proces Hanny Dobrowolskiej - 07.01.2015
2015-01-07

Przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Śródmieścia kontynuowany był dzisiaj proces reżysera Grzegorza Brauna i dziennikarki Hanny Dobrowolskiej, członek SDP, zatrzymanych w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej w nocy z 20/21 listopada br. Mają oni postawione zarzuty z art. 193 kk („naruszenie miru domowego”).

Przed sądem zeznawali kolejni świadkowie tych wydarzeń, m.in. szef Kancelarii Prezydenta Jacek Michałowski.

Rozprawa została przerwana i odroczona do 15 stycznia 2015 r. godz. 10:00 sala 242 

CMWP SDP monitoruje proces na prośbę Hanny Dobrowolskiej.

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik