Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Apel CMWP SDP - 29.10.2014
2014-10-29

          Szanowny Panie Przewodniczący,

Po raz kolejny zwracamy się do Pana z apelem o wyciągnięcie konsekwencji wobec Stefana Niesiołowskiego, znieważającego nielubianych przez niego dziennikarzy, w tym przede wszystkim red. Joannę Lichocką, m.in. sformułowaniami "pisowskie śmiecie".

Uważamy, że nie wyciągnięcie konsekwencji wobec ww. polityka, z wydaleniem z partii włącznie, będzie oznaczało, że język Stefana Niesiołowskiego, prezentowany przez niego model polemiki, sposób odnoszenia się do osób płci pięknej, jest przez kierownictwo PO, w tym Pana Przewodniczącego, aprobowany i dopuszczalny. 

 

Z poważaniem

 

Wiktor Świetlik,

Dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP

Mec. Artur Wdowczyk,

Doradca Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik