Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
CMWP na spotkaniu
2014-09-15

Wiktor Świetlik uczestniczył dziś w spotkaniu z dziennikarzami z Białorusi i Ukrainy. Odbyło się ono w ramach projektu "Niezależne media - doświadczenie Polski i Danii". Bierze w nim udział 15 dziennikarzy z Białorusi i Ukrainy, którzy zaczynają wrześniową wizytę w Polsce od spotkań w Warszawie, a następnie odwiedzają redakcje prasy lokalnej. Drugi tydzień o podobnym scenariuszu stażyści spędzą w Danii.

Dyrektor CMWP opowiadał m.in. o pracy Centrum i zagrożeniach dla wolności słowa w naszym kraju.   

Projekt jest finansowany przez MSZ Polski i Danii.

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik