Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Apel SDP i CMWP w sprawie uwięzienia dziennikarzy irańskich
2009-07-01

Warszawa 1.07.2009 r.
 
Apel w sprawie uwięzienia dziennikarzy irańskich
 
Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich i Centrum Monitoringu Wolności Prasy protestują przeciwko zatrzymaniu irańskich dziennikarzy w ostatnich dniach. Apelujemy do władz irańskich o natychmiastowe zwolnienie aresztowanych i respektowanie prawa mediów do informowania opinii publicznej. 
Nasz protest jest częścią apelu zorganizowanego przez Międzynarodową Federację Dziennikarzy z siedzibą w Brukseli. Należyty list zostanie też przekazany irańskiej ambasadzie w Warszawie.
 
 
Krystyna Mokrosińska, przewodnicząca SDP 
Wiktor Świetlik, dyrektor CMWP
 
aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik