Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Posiedzenie Parlamentarnego Zespołu ds. Obrony Wolności Słowa - 19.03.2014
2014-03-19

CMWP SDP uczestniczyło dziś w specjalnym posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Obrony  Wolności Słowa. Odbyło się ono w związku z informacjami na temat utrudnień w dystrybucji tygodnika "Gazeta Polska" i dziennika  "Gazeta Polska Codziennie" przez Ruch S.A.  Omawiano także przypadek zatrzymania dziennikarza Pawła Mitera wobec którego prokuratura w Zielonej Górze zastosowała 14-dniowy areszt.

Więcej na: http://niezalezna.pl/53057-w-sejmie-o-ataku-na-gazete-polska-i-codzienna-transmisja-na-zywo

PW

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik