Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Wizyta w CMWP SDP
2013-11-19

Wczoraj w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich gościliśmy grupę polonijnych dziennikarzy ze Wschodu. Spotkali się oni z pracownikami Centrum Monitoringu Wolności Prasy, którzy opowiadali o swojej pracy, jak i o funkcjonowaniu SDP. Dyskusja dotyczyła również problemów, z jakimi stykają się polscy dziennikarze w codziennej pracy oraz ogólnej sytuacji mediów w Polsce. 

Wizyta odbyła się w ramach programu „Nowa Europa Wschodnia. Staże i pobyty studyjne w Polsce dla dziennikarzy mediów na Wschodzie”, organizowanego przez Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego we Wrocławiu. W spotkaniu wzięli udział polonijni dziennikarze z Ukrainy, Mołdawii, Kazachstanu, Białorusi, Rosji, Litwy i Armenii.

PW

 

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik