Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Wyróżnienie
2013-10-22

Wiktor Świetlik otrzymał tegoroczną "Nagrodę Złotej Ryby".  Przyznaje ją od czterech lat Fundacja Macieja Rybińskiego. Przeznaczona jest dla felietonistów i autorów satyrycznych komentarzy, którzy nie przekroczyli 40. Laureatami konkursu w latach poprzednich byli Robert Mazurek, Krzysztof Feusette i Łukasz Warzecha. W tym roku o laur konkurowali bloger z Bielska –Białej Bartłomiej Kwapisz, felietonistka „Gościa Niedzielnego” Agata Puścikowska (zgłoszona przez Łukasza Warzechę) oraz Wiktor Świetlik (zgłoszony przez redaktora naczelnego „Super Expressu” Sławomira Jastrzębowskiego).

Więcej na ten temat na Sdp.pl:

http://sdp.pl/informacje/8695,wiktor-swietlik-i-zlota-ryba,1382375789

http://sdp.pl/wywiady/8693,z-wiktorem-swietlikiem-o-sztuce-pisania-felietonu-rozmawia-blazej-toranski,1382372634

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik