Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Wizyta w CMWP SDP
2013-09-27

Dziś w siedzibie Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich gościliśmy przedstawicieli Media Rights Institute z Azerbejdżanu. Rashid Hajili, Khaled Aghaliyev, Zibeyda Sadigova i Elchin Sadigov przebywają w Warszawie z wizytą studyjną na zaproszenie Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka.

Podczas spotkania na Foksal uczestnicy azerskiej delegacji mogli dowiedzieć się m.in. o tym jak funkcjonuje Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, jak wygląda praca Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP oraz zapoznać się z sytuacją mediów w Polsce. Nie zabrakło również pytań odnoszących się do powyższych zagadnień, na które odpowiadał Wiktor Świetlik.

 

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik