Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Konferencja - 13.05.2013 r.
2013-05-10

  Konferencja prasowa: 

 „Andrej Żukowiec – pierwszy białoruski więzień polityczny w Polsce?”

Centrum Prasowe Foksal, Dom Dziennikarza w Warszawie (ul. Foksal 3/5), sala B, 13 maja br., godz. 10:00.

 

W poniedziałek, 13 maja 2013 roku, o godz. 10:00 zapraszamy do Centrum Prasowego Foksal, Dom Dziennikarza w Warszawie (ul. Foksal 3/5), sala B,  na konferencję prasową poświęconą sprawie Andreja Żukowca.

30 kwietnia 2013 roku Sąd Rejonowy w Białymstoku wydał wyrok w sprawie białoruskiego uchodźcy politycznego, byłego członka Młodego Frontu, członka Białoruskiej Demokracji Chrześcijańskiej – Andreja Żukowca. Wyrok zapadł w oparciu o materiały zebrane przez białoruskie służby - opozycjonistę skazano na 3 lata bezwzględnego pozbawienia wolności.

W konferencji weźmą udział przedstawicieli białoruskich i polskich organizacji.

Organizatorami spotkania są: Związek na rzecz Demokracji w Białorusi, Fundacja Wolność i Demokracja, Białoruski Dom w Warszawie, TV Biełsat oraz Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP.

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik