Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Proces W. Sumlińskiego
2013-04-16

Dzisiaj przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Woli przy ul. Kocjana 3 miała odbyć się kolejna rozprawa w procesie Wojciecha Sumlińskiego. Została jednak odroczona, gdyż nie zjawił się świadek Leszek Pietrzak, który miał kontynuować składanie zeznań w sprawie.  

Następne terminy rozprawy: 22 maja br., godz. 10:00, sala 24 oraz 28 maja br., godz. 11:30, sala 29.

Centrum obserwuje proces na prośbę Wojciecha Sumlińskiego.

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik