Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
kolejny panel dyskusyjny w ramach Czwartków na Foksal
2008-07-03

Odbył się kolejny panel dyskusyjny w ramach Czwartków na Foksal - Czy gazety piszą to co im dyktują polityczni PR-owcy? Kto kreuje tematy, które żyją w mediach kilka dni, a potem ślad po nich ginie? W spotkaniu udział wzięli: Wiktor Świetlik - Polska The Times, Stefan Truszczyński - sekretarz generalny ZG SDP, Łukasz Warzecha - Fakt. Moderatorem spotkania był Marcin Wolski.

Pobierz zaproszenie

zobacz więcej

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik