Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Wizyta studyjna
2013-03-06

Polska Agencja Prasowa SA na zlecenie Ministerstwa Spraw Zagranicznych realizuje wizytę studyjną dla dziennikarzy z Kirgistanu w Polsce. Dzisiaj odwiedzili oni siedzibę SDP, gdzie spotkali się z pracownikami CMWP SDP.

Celem wizyty było zaznajomienie się z działalnością mediów w Polsce – zarówno w sferze teoretycznej i formalnej (ramy prawne, regulacje dotyczące funkcjonowanie prasy i mediów elektronicznych), jak i praktycznej (kształt rynku medialnego, kontakty między mediami a światem polityki, funkcjonowanie redakcji mediów w Polsce).

 

 
aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik