Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Proces Wojciecha Sumlińskiego
2013-01-28

Dzisiaj przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Woli przy ul. Kocjana 3 miała odbyć się kolejna rozprawa w procesie Wojciecha Sumlińskiego. Dziennikarz jednak nie zjawił się. Na jego wniosek rozprawa została odroczona z ważnych powodów osobistych. 

Sumlińskiego nie bylo także na poprzednim terminie - 21 stycznia. Jednak wtedy jego obrońca wniósł, aby rozprawę kontynuować bez obecności oskarżonego. Sędzia przychylił się do tego wniosku. Po raz kolejny stawił się świadek Leszek Pietrzak. Sędzia odczytywał mu jego zeznania, które złożył w prokuraturze. 

Następny termin rozprawy: 20 lutego br., sala 134, godz. 10:00.

Centrum obserwuje proces na prośbę Wojciecha Sumlińskiego.

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik