Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Pożegnanie Prof. Kuleszy
2013-01-18

Pracownicy i współpracownicy Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ze smutkiem żegnają Profesora Michała Kuleszę, wieloletniego członka i wiceprzewodniczącego Rady Konsultacyjnej CMWP, wybitnego prawnika i wykładowcę, twórcę reformy samorządowej. Profesor Kulesza wielokrotnie wspomagał nas swoją radą i pomocą, kontaktował nas ze studentami i asystentami zainteresowanymi tematyką ochrony wolności słowa. Składamy wyrazy głębokiego współczucia najbliższym i przyjaciołom Profesora.  

Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 21 stycznia 2013 roku o godzinie 13.00 w domu pogrzebowym na Powązkach Wojskowych, po której nastąpi odprowadzenie do grobu na cmentarz miejscowy.

 

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik