Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Proces Wojciecha Sumlińskiego
2012-12-17

W piątek 14 grudnia przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Woli przy ul. Kocjana 3 odbyła się kolejna rozprawa w procesie Wojciecha Sumlińskiego. Stawił się na niej świadek Wojciech Andrasik, emerytowany żołnierz WSI - były szef jednego z wydziałów. Sędzia najpierw odczytał mu jego zeznania złożone wcześniej w prokuraturze, a następnie świadek odpowiadał na pytania sędziego oraz Sumlińskiego i jego obrońcy. Pozostali świadkowie wezwani na rozprawę nie stawili się.

Następny rozprawa odbyła się dziś - 17 grudnia godz. 11:00. Dokładny opis jej przebiegu można znaleźć pod adresem: http://ander.salon24.pl/

Centrum obserwuje proces na prośbę Wojciech Sumlińskiego. 

 

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik