Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Wizyta palestyńskich dziennikarzy
2012-09-03

CMWP SDP zostało zaproszone na dzisiejsze spotkanie z palestyńskimi dziennikarzami  w ramach ich wizyty studyjnej w Polsce, którą organizuje Polska Agencja Prasowa.

W rozmowie z dyrektorem CMWP SDP byli oni zainteresowani uzyskaniem informacji, m.in nt. niezależności mediów w Polsce oraz roli dziennikarzy w transformacji ustrojowej.

W spotkaniu, ze strony palestyńskiej, udział wzięli:

1. Zaki Abdul Halaweh – dziennikarz sekcji polityczno–ekonomicznej gazety „Al-Quds”

2. Abd el Raouf Arnaout – dziennikarz sekcji polityczno–ekonomicznej gazety „Al-Ayyam”

3. Issa Sharabati – dziennikarz sekcji polityczno-ekonomicznej gazety „Al-hayat Al-jajdida”.

 

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik