Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Media - PR - Biznes w kampanii wyborczej.
2007-12-06

Odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Czwartki na Foksal - Media - PR - Biznes w kampanii wyborczej.
 
W spotkaniu udział wzięli: Andrzej Sadowski - Centrum im. Adama Smitha, Wiktor Świetlik - Polska, Robert Walenciak - Przegląd, Marek Wróbel - Fundacja Internet PR, Tomasz Sommer - Instytut Globalizacji.
 
Moderator spotkania - Rafał A. Ziemkiewicz.  
 
aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik