Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
CMWP SDP na konferencji
2012-06-29

Działania polskiego biznesu w obszarze CSR często traktowane są jako forma kryptoreklamy, co nie spotyka się z przychylnością opinii społecznej i mediów. Zdaniem Krajowej Izby Gospodarczej jednym z głównych powodów tej sytuacji jest brak odpowiedniej komunikacji między światem biznesu i mediów. Te właśnie względy spowodowały, że Krajowa Izba Gospodarcza zorganizowała wczoraj konferencję „Odpowiedzialny biznes - odpowiedzialna promocja? Jak informować w mediach o aktywności CSR?”. W trakcie debaty przedstawiono m.in. opinie przedstawicieli mediów na temat ich roli przy projektach społecznie odpowiedzialnych.

Jednym z prelegentów był Wiktor Świetlik, którego zdaniem CSR musi istnieć, bo „jest wpisany w system. Musi być przy tym efektywnie wykorzystywany”.

Oprócz niego udział w dyskusji wzięli:

Andrzej Arendarski, Prezes Krajowej Izby Gospodarczej,

Mieczysław Bąk – z-ca Sekretarza Generalnego KIG, Biuro Programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”

ze strony mediów:

Andrzej Godlewski – z-ca dyrektora TVP 1,

Hubert Biskupski – z-ca redaktora naczelnego Super Expressu,

Marcin Piasecki – wydawca Dziennik Gazeta Prawna,

Wojciech Szeląg – szef redakcji ekonomicznej Polsat News,

Maciej Głogowski – szef redakcji ekonomicznej TOK FM.

 

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik