Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Wygnać Chrystusa
2007-05-18


„Centrum Monitoringu Wolności Prasy
Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich


zaprasza na spotkanie


z prof. Rosą Alberoni
autorką, wydanej przez Rosikon Press, książki „Wygnać Chrystusa”.
Książka to ostry i pełen werwy pamflet, który wpisuje się w toczącą się właśnie debatę na temat relatywizmu kulturowego i upadku moralności chrześcijańskiej. Autorka próbuje znaleźć odpowiedzi na wiele trudnych pytań i przypomina, że wypędzenie Chrystusa z myśli i z historii oznacza naruszenie koncepcji człowieczeństwa.


Spotkanie odbędzie się w piątek 18 maja 2007 roku o godzinie 11.00 w Centrum Prasowym FOKSAL w Domu Dziennikarza ul. Foksal 3/5, sala „B” na I piętrze


Serdecznie zapraszamy!!!

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik