Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Konferencja CMWP SDP w mediach
2012-04-27

Wczoraj w Domu Dziennikarza odbyła się konferencja "S.O.S. polskie media", poświęcona problemom polskich mediów. Organizowaliśmy ją przy współpracy z Fundacją Nowe Media, pod patronatem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Debata złożona z dwóch paneli dyskusyjnych odbiła się szerokim echem w mediach.

Zapis z konferencji zarejestrował portal Polityczni.pl:

http://www.polityczni.pl/sos_polskie_media,audio,51,6850.html 

Obszerną relację z konferencji można znaleźć na portalu SDP.pl:

http://www.sdp.pl/sos-polskie-media-na-foksal 

a także:

 http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/koniec-dziennikarstwa 

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik