Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Pomóżmy Krzysztofowi Michalskiemu!
2012-03-30

 

Szanowni Państwo,

 

Nasz kolega Krzysztof Michalski, wieloletni dziennikarz Polskiego Radia Łódź, korespondent regionalny w Kutnie jest ciężko chory. Ma glejaka wielopostaciowego, jeden z najgroźniejszych nowotworów mózgu. Krzysiek przeszedł już operację usunięcia części guza i radioterapię. Obecnie jest poddawany chemioterapii.

 

Niestety, potrzebne jest dalsze leczenie. To jednak kosztowne. Jako reporter Krzysiek starał się pomagać ludziom. Teraz sam potrzebuje pomocy.

 

Kochani, liczymy na tę właśnie pomoc i solidarność środowiska dziennikarskiego. Chcemy też prosić o wsparcie po prostu ludzi dobrej woli, zarówno przedstawicieli mediów jak i innych instytucji : na przykład firm farmaceutycznych, którzy mogliby zrefundować część terapii Krzysztofa Michalskiego.

Prosimy o pomoc dla Krzysztofa Michalskiego, rzetelnego dziennikarza i dobrego człowieka, męża i wspaniałego ojca dwóch córek, który jeszcze kilka miesięcy temu sam bezinteresownie pomagał innym.


Konto: Społeczna Fundacja Miasta Kutna 31 1020 3440 0000 7802 0063 0939 z dopiskiem Krzysztof Michalski

 

Marek Palczewski

Prezes Oddziału SDP w Łodzi

 

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik