Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Wizerunek przedsiębiorców w mediach w dobie kryzysu ? jak media kształtują i jak mogą przełamywać stereotypy na temat biznesu
2012-03-15

CMWP SDP wzięło wczoraj udział w konferencji pt. „Wizerunek przedsiębiorców w mediach w dobie kryzysu – jak media kształtują i jak mogą przełamywać stereotypy na temat biznesu”, organizowanej przez Krajową Izbę Gospodarczą i Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Zaproszeni przedsiębiorcy oraz dziennikarze i publicyści rozmawiali na temat roli mediów w informowaniu o biznesie, ale również o budowie optymalnych relacji między światem gospodarki, a światem dziennikarskim.

Dyrektor Wiktor Świetlik zabrał głos na temat: „Sporne kwestie: konflikty na linii przedsiębiorcy – media”.

Oprócz niego w spotkaniu udział wzięli:

 

- Andrzej Arendarski, Prezes KIG;

- Prof. Witold Orłowski, Główny Ekonomista PricewaterhouseCoopers, Dyrektor Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej;

- Anna Szcześniak, Biuro programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”;

- Hubert Biskupski, Zastępca Redaktora Naczelnego „Super Expresu”;

- Andrzej Godlewski, Zastępca Dyrektora TVP 1;
- Marcin Beme – Audioteka;
- Jolanta Tourel – Word Trade Center Warsaw;
- Stanisław Wodyński, Prezes Zarządu, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Ostrowcu Świętokrzyskim S.A. – dziewięciokrotny laureat programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”

 

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik