Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Panel dyskusyjny CMWP na temat ACTA
2012-02-15

ACTA zostaną prawdopodobnie odrzucone, a władza musi konsultować ustawy z obywatelami – takie konkluzje wynikają z debaty zorganizowanej wczoraj przez CMWP SDP.

W panelu udział wzięli: Dominika Bychawska - Siniarska, Obserwatorium Wolności Mediów w Polsce HFPC, Igor Janke, "Rzeczpospolita", Salon24.pl, Helena Rymar, Creative Commons Polska oraz Piotr „Vagla” Waglowski – VaGla.pl Prawo i Internet. Głos zabrał również dr Wojciech R. Wiewiorski, Generalny Inspektor Ochrony Danych Osobowych. Moderatorem dyskusji był Wiktor Świetlik, dyrektor CMWP SDP.

Pełny zapis dyskusji można znaleźć na stonach Poppler.tv, która przeprowadzała realcję na żywo z debaty:

http://www.popler.tv/Ratte84

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik