Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
List do Jana Dworaka
2011-03-14

                               Warszawa, 14.03.2011 r.

 

 

 

 

 

 

 

                               Szanowny Panie Przewodniczący,

Na prośbę naszych kolegów dziennikarzy telewizyjnych zwracam się do Pana z prośbą o szczegółowy audyt sprawy „zatrudnienia” Pawła Mitera w TVP, opisany przed kilku dniami przez „Rzeczpospolitą”. Można domniemywać, że fakty ujawnione w ww. artykule są potwierdzeniem funkcjonowania powszechnie znanego zjawiska rozdawnictwa stanowisk i audycji w TVP, nie według klucza merytorycznego a politycznego i towarzyskiego.

 

 

Z wyrazami szacunku

 

Wiktor Świetlik

Dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP  

 

 

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik