Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Protest CMWP w sprawie zatrzymania i aresztowania Andrzeja Poczobuta
2011-02-15

Warszawa, 15.02.2011 r.

 

 

 

PROTEST

 

 

Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP protestuje przeciwko zatrzymaniu i aresztowaniu korespondenta "Gazety Wyborczej" Andrzeja Poczobuta na Białorusi, podczas wykonywania przez niego obowiązków dziennikarza. Zatrzymania, aresztowania, konfiskaty sprzętu i pobicia dziennikarzy na Białorusi są drastycznym przykładem łamania praw człowieka, zasady wolności słowa i są wymierzone nie tylko w dziennikarzy, ale także w całe społeczeństwo białoruskie.

  

Wiktor Świetlik,

Dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP

 

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik