Strona główna Dodaj do ulubionych! kontakt e-mail logowanie do systemu CMS

 
Zapis debaty z 01.12.2010 r.
2010-12-17

Poniżej zamieszczamy link do strony www.polityczni.pl, pod którym można znaleźć zapis debaty "Czy Polska stanie się krajem bez opozycyjnego dziennikarstwa?", organizowanej przez CMWP SDP w dniu 01.12.2010 r. w Domu Dziennikarza.

W dyskusji udział wzięli: Paweł Lisicki - redaktor naczelny "Rzeczpospolitej", Jacek Karnowski - były szef "Wiadomości", Witold Gadowski - były szef TVP1 oraz dr Maciej Gdula - socjolog i publicysta "Krytyki Politycznej".  Dotyczyła ona m.in. problemu zwolnień w mediach publicznych po zmianach władzy oraz trudnej sytuacji dziennika "Rzeczpospolita". Spotkanie prowadził Wiktor Świetlik - dyrektor CMWP SDP.

http://polityczni.pl/opozycyjne_dziennikarstwo.,audio,51,5458.html

aktualności cmwp
2018-02-08
Zapraszamy do udziału w organizowanej przez Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP konferencji na temat własności mediów w Polsce. Nie ma w Polsce jednolitej, opracowanej profesjonalnie publikacji (czy raczej rejestru), która odpowiadałoby na to proste pytanie badawcze ?\
cmwp
2018-02-02
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP wyraża protest przeciwko orzeczeniu Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, na podstawie którego red. Paweł Lisicki i red. Piotr Kubiak, autorzy artykułów na temat tzw. afery sopockiej mają zapłacić blisko 200 tysięcy zł za naruszenie w publikacji dóbr osobistych prezydenta Sopotu.
cmwp
2018-01-30
Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP ocenia pozytywnie przyjętą przez Sejm 26 stycznia 2018 nowelizację ustawy o IPN ? Komisji Ścigania Zbrodni Przeciwko Narodowi Polskiemu. Nowelizacja ta ma na celu ochronę dobrego imienia Polski na arenie międzynarodowej i jest realizacją w praktyce prawa państwa polskiego do obrony prawdy historycznej.
cmwp

przejdź do archiwum aktualności


powrót

 
CENTRUM MONITORINGU WOLNOŚCI PRASY

© Copyright 2007 :: Centrum Monitoringu Wolności Prasy :: Projekt i realizacja Michał Wojtasik